EXCLUSIVE SINGLE /PLUS/

Miluji, když mají věci svůj prostor, stejně jako já. Jsem aktivní a baví mě být v centru dění. Užívám si života naplno. Procházka městem, ale i nedalekou přírodou, dostupnost kaváren a restaurací, obchodů i center pro volný čas. To vše můžu využít na maximum podle aktuální potřeby. Zároveň mi můj byt nabízí útulné zázemí pro dokonalý odpočinek, bytí jen tak nebo posezení s přáteli plné inspirace. Nedám dopustit na posezení na balkoně, kde se můžu svobodně nadechnout a vychutnat si šálek lahodné kávy při čtení knihy.

JSEM SINGLE, ALE ČLOVĚK NIKDY NEVÍ.

Byty Exclusive Single 1 + kk + nika okolo 40 m2 s prostornými balkony

Vměstnat obývací pokoj, kuchyňský kout i místo pro složení hlavy do jednoho relativně malého prostoru? Když nad tím architekt přemýšlí jako budoucí uživatel, velikost v metrech čtverečních se najednou opravdu stává relativním pojmem. Díky důmyslnému řešení šatny nebude třeba obytnou část zaplácávat skříněmi.

Koupelnu nebudou rušit žádné elementy jako pračka či ohřívač vody. Dvěma tahy posuvných dveří je tak schováno vše, co by snad mohlo jakkoliv překážet. Na lukrativnosti jistě přidá i orientace, díky které bude byt projasněný sluncem. Víkendová snídaně na balkoně při východu slunce? A proč se neprojíst až do oběda, když vládne taková pohoda.

Jedinečný Exclusive Single Plus 1+kk+n o rozměru 72 m2 s velkolepou terasou

Exclusive Single pro ranní ptáčata, Exclusive Single Plus pro sovy. Jinak řečeno pro všechny, kteří si rádi pospí a dávají přednost spíše pohodovým dlouhým večerům. Trávit je doma, ale přitom přeci jen venku? Proč ne. Terase je velká jako polovina obývacího prostoru, takže k posezení při západu slunce vyloženě vybízí a ráno sluneční paprsky nevyhání z postele.

Díky velkým oknům v obývací části ale bude světla dostatek. Úložný prostor poskytuje větší chodba, komfort při relaxu větší koupelna. Pozvat přátele na turnaj v playstationu nebo zkouknout důležité sportovní utkání? Piva se už chladí a rozvoz pizzy či burgerů je na dosah.

VÝBĚR BYTU EXCLUSIVE SINGLE /PLUS/

BYT VS-13
2. NP
1+kk+n
Celková plocha 42,30 m2
Balkon 7,60 m2
Sklep 4,61 m2
BYT VS-23
3. NP
1+kk+n
Celková plocha 42,30 m2
Balkon 7,09 m2
Sklep 4,55 m2
BYT VS-24
3. NP
1+kk+n
Celková plocha 42,00 m2
Balkon 7,07 m2
Sklep 4,05 m2
BYT VS-33
4. NP
1+kk+n
Celková plocha 42,30 m2
Balkon 7,60 m2
Sklep 4,13 m2