FAMILY PREMIUM

Všední den, pátek, víkend nebo svátek? V naší rodině se pořád něco děje. Teplo domova je ale nejdůležitější. Náš výchozí i konečný pevný bod, ať už nás napadne cokoli. Kamarádi dítek, naši přátelé i členové početné rodiny u nás mají vždy dveře otevřené. Prostoru je dostatek pro nekonečné hry malých i větších ratolestí, pohodičku dospěláků u vířivé vany, ale klidně i všech dohromady napříč generacemi. Je krásné užívat si ten skvělý pocit, kdy jsou všichni spokojení. K nezaplacení je komfort, který naše nová adresa nabízí. Vše máme na dosah a zbývá tak spoustu času pro to nejdůležitější.

JSME RODINA, ČAS LETÍ A NEŽ SE NADĚJEME, DĚTI VYLETÍ Z HNÍZDA. VŽDY SE ALE BUDOU MÍT KAM VRACET A TŘEBA NÁS BUDE ZASE VÍC, ČLOVĚK NIKDY NEVÍ.

Výjimečný byt Family Premium 4 + kk o výměře 116 m2 se dvěma terasami

Dominantou střešního bytu je velký prosvětlený prostor orientovaný na jih, ze kterého je přístup na rozlehlou terasu nabízející výhled, nekonečný relax i pocit svobody. Obývací pokoj s kuchyní o rozměru necelých 45 m2 tak vybízí ke každodennímu setkávání nejen u velkého jídelního stolu. Na terasu lze pohodlně vstoupit i z koupelny, nejen představit si na terase vířivku je tak vyloženě nasnadě.

Koupelna s vanou i sprchou a dvěma umyvadly jakoby zároveň rozdělovala společenskou část bytu od té klidové, kde najde potřebné soukromí každý z členů rodiny. Prostornou chodbu mezi pokoji lze využít pro úložný prostor, nekonečné hry dětí nebo pracovní kout. Nespočet možností využití nabízí i druhá velká terasa spojující dva větší pokoje. Za zmínku jistě stojí i důmyslná komora, která schová vše, co je využíváno příležitostně a nikde tím pádem nic nepřekáží.

VÝBĚR BYTU FAMILY PREMIUM

BYT VS-41
5. NP
4+kk
Celková plocha 116,89 m2
Terasa 37,37 m2
Terasa 87,70 m2
Sklep 4,50 m2